Looney Tunes Dash: Szalone gonitwy na smartfony

18.09.2014 o godzinie 13:08 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyGry mobilne

Looney Tunes Dash

Looney Tunes Dash

Jeżeli kochacie gry z błyskawiczną akcją i bieganiem na złamanie karku, a znudziło się już wam już Subway Surfers i Temple Run 2, to niedługo będziecie mieli szansę zagrać w coś naprawdę odlotowego. W Looney Tunes Dash, bo o nim mowa, będziecie mogli wcielić się w najbardziej znane postaci z kreskówek od Warner Bros.

Struś Pędziwiatr, Kanarek Tweety czy Królik Bugs, wszyscy będą czekali aż przejmiecie nad nimi kontrolę i ruszycie w szaloną ucieczkę przed ich odwiecznymi wrogami. Przygotujcie się na niekończące się gonitwy, skoki, uniki i inne charakterystyczne dla tego typu gier manewry. W Looney Tunes Dash w końcu będziecie mieć prawdziwy powód do ucieczki. Najlepsze postaci z animowanej serii Wesołe Melodie (w oryginale Looney Tunes) będą uciekały przed swoimi „myśliwymi” w postaci Kojota, Kota Sylwestra i innych. Im dalej będziecie biec, tym więcej punktów i monet zbierzecie, a dzięki nim odblokujecie kolejnych bohaterów, a wraz z nimi nowe plansze z charakterystycznymi dla nich miejscami.

Uwaga na Diabła Tasmańskiego!

Wydaniem nowej gry zajęła się Zynga, która odpowiada między innymi także za FarmVille 2: Country Escape. Looney Tunes Dash powinno pojawić się niebawem na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym.


Źródło: Blog Zynga
Gry na smartfony, Action, Kreskówki
Looney Tunes Dash ZdjęciaLooney Tunes Dash Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Looney Tunes Dash Tags
  • looney tunes dash
  • endless runner
  • bez pobierania
  • looney tunes
  • gry podobne do shakes
  • despicable me: minion rush