Looney Tunes Dash: Odcinek 7 - Tweety rządzi

22.01.2015 o godzinie 09:27 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyAction

Looney Tunes Dash

Looney Tunes Dash

Animki są jak żywe srebro – takiego to nie zatrzymasz! Poświęcony im endless runner Looney Tunes Dash dopiero co ujrzał światło dzienne (premiera odbyła się miesiąc temu), a już doczekaliście się pierwszego istotnego update’u.

Tablety i smartfony jeszcze nie zdążyły porządnie ostygnąć po pierwszych downloadach, a w świecie Looney Tunes już czekają kolejne atrakcje. Nowa wydana do gry free-to-play przez zespół Zynga aktualizacja, czyli po prostu Odcinek 7 to dodatkowa porcja zabawy z bohaterami waszej ulubionej kreskówki. 

Tym razem karty rozdaje przeuroczy kanarek. Dzięki Autumn in Tweetyland, oprócz odwiecznego sprintu będziecie mogli też trochę porozrabiać. Tweety pokaże wam co to rock’n’roll: rozwalanie dyni, bieganie po wierzchołkach drzew czy slajdy po liściach to tylko część repertuaru. Przygotujcie się na gościnny występ takich gwiazd jak Sylvester Jr. czy Speedy Gonzales!
Żeby zagrać w platformowego runnera Looney Tunes Dash, musicie tylko ściągnąć gierkę na swoje urządzenia mobilne z Androidem lub iOS.

Źródło: Google Play
Graj teraz w Looney Tunes Dash
Gry na smartfony, Action, Kreskówki
Looney Tunes Dash ZdjęciaLooney Tunes Dash Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Looney Tunes Dash Tags
  • looney tunes dash
  • endless runner
  • bez pobierania
  • looney tunes
  • gry podobne do shakes
  • despicable me: minion rush